Sekretariat for NorthPestClean

Projektleder og regnskab

Morten Bondgaard
E: Morten.Bondgaard@ru.rm.dk 
T: +45 7841 1916
M: +45 7841 1966

Hydrologi, geologisk modelarbejde, kort og risikovurdering

Lars G. Ernst
E: Lars.Ernst@ru.rm.dk
T: +45 7841 1940
M: +45 7841 1990

Udbud, anlægsprojektering og rådgivning

Børge Hvidberg 
E: Boerge.Hvidberg@ru.rm.dk
T: +45 7841 1908
M: +45 7841 1958 

Monitering, risikovurdering og regnskab

Kaspar Rüegg
E: Kaspar.Ruegg@ru.rm.dk
T: +45 7841 1913 
M: +45 7841 1963

Arbejdsmiljø og videnskabelig medarbejder

Anja Melvej 
E: Anja.Melvej@ru.rm.dk
T: +45 7841 1906 
M: +45 7841 1956

Kommunikation

Torben Herborg 
E: Torben.Herborg@ru.rm.dk
T: +45 7841 1919 
M: +45 7841 1969

Koordinerende organisation

Region Midtjylland
Regional Udvikling
Skottenborg 26
DK - 8800 Viborg

Vicedirektør Hans Fredborg
E: Hans.Fredborg@ru.rm.dk
T: +45 7841 1900
M: +45 7841 1950